kopretiny
Květinové poradenství

Reference

Co o mně říkají moji klienti?


"Milá nejšikovnější Pavlí,
chtěli jsme Vám s Ondrou opravdu ze srdce poděkovat za tu nejkrásnější květinovou výzdobu, kterou jsme kdy viděli! Byla jako z mých dětských snů, které se v sobotu díky Vám a díky Lence mohly naplnit. Celý den se opravdu povedl podle našich představ a snů. Měla jste naprostou pravdu, že nejzásadnější bude obřad....byl a myslím, že pro všechny a zejména pro nás byl skutečně nezapomenutelný! Kytičky vydržely všechno a ještě teď jich máme plný byt. Jste nejlepší! :)
Děkuju Vám i za bleskové přenesení květinové výzdoby do Solnice a přípravu krásných dekorací tam.... bylo to prostě naprosto bezchybné!

Ráda bych Vám ještě poděkovala za Vaši uklidňující sílu, kterou jste vždy rozptýlila moje obavy a nejistotu, protože Váš poslední mail mi skutečně hodně pomohl, a to stejně jako náš poslední telefonát.

Ze srdce děkujeme a přejeme jen to nejlepší pro tu nejlepší floristku na světě!"

Jindřiška Štveráčková Návarová a Ondřej Štveráček


"Každá nevěsta si přeje mít svatbu dokonalou. A to včetně květinové výzdoby. Na doporučení jsme se obrátili na paní Kostohryzovou a sdělili jsme jí naše požadavky. Komunikace byla velice příjemná a podnětná s věcnými připomínkami z její strany, díky čemuž se naše představy posunuly ještě dále. Tato paní květinářka je velice šikovná, dokáže se výborně trefit do vkusu nevěsty a ženicha a přitom vše levně a kvalitně. Dokonce nám na poslední chvíli nádherně dozdobila i svatební dort. Nedokážeme si představit lepší květinářku než právě paní Kostohryzovou! Vřele doporučujeme!"

Děkujeme


"Když mě můj přítel (nyní manžel) před necelým rokem požádal o ruku, byla jsem velice překvapená !!! Nečekala jsem to. Taková typická žádost o ruku v tu nejnečekanější chvíli. Naplánovali jsme termín svatby, zarezervovali místo a oznámili rodině, že bude svatba. Měli jsme určitou představu o svatbě, jako místo, datum i čas, ale trochu nám chyběli určité, důležité detaily, které by vyrýsovaly naši svatbu. Na doporučení mojí sestřičky J jsem dostala kontakt na Pavlu. Z prvního setkání jsem odcházela s dobrou náladou a positivní energii. Nedokázala jsem si pořádně představit, jakou svatební kytici bych měla mít, ale Pavla mě opravdu dobře odhadla a vybrala krásnou kytici z bílých a růžových růží i dalšího kvítí, které ladilo. Po dalších schůzkách jsem se víc a víc těšila na den D. Kdo mě dobře zná, tak ví, že ze svatby jsem byla překvapená snad i po 3 měsících od požádání o ruku. S Pavlou mi přišlo, že je vše snadné a všechno dopadne dobře. Schůzky mi přišly, že utíkají rychle, i když jsme spolu strávily třeba 3 hodiny příjemného povídání. Výzdoba auta nevěsty, byla překrásná. Žádná panenka včele auta, ale krásné růže !!! Pavla má opravdu zlaté ruce !!! Na svatební tabuli použila originální výzdobu, která předčila mé očekávání. Ani ve snu by mě nenapadlo jaká krásná a jemná výzdoba lze použít. Pavla je prostě kouzelnice, která ví přesně co a jak, kam má dát, použít i využít, aby vše krásně ladilo a bylo dokonalé. Pavle patří mé velké obdivy a mnohokrát jí oba děkujeme za výzdobu naší svatby a velmi cenné rady ohledně průběhu dne. Ty důležité detaily naší svatby vyplnila právě Pavlina originalita a ona sama. Opravdu sem ráda, že jsem jí poznala. Všem nevěstám opravdu mohu Pavlu jen doporučit. "

Děkujeme a krásný pozdrav Růženka a Jiřík Míchalovi Trnkovi


"Pavla Kostohryzová dala naší svatbě tvář. Nejen její dokonalou a jedinečnou výzdobou, kyticemi, ale také sebou samotnou.

Důležitou osobou byla nejen v den svatební, ale už při plánování onoho velkého dne. Poté co jsme se spolu sešly a domluvily na určitých nápadech, jsem najednou měla pocit, že vše se krásně stihne a bude dokonalé. Opravdu to tak bylo. S důvěrou jsme se svěřili do jejích rukou a to byla ideální volba. Dokázala přesně vystihnout mou osobnost a s ohledem na ní připravit nádhernou kytici, kterou mám uschovanou. Celá výzdoba, jak místa obřadu, tak i restaurace byla pro mě ohromující. Bylo vidět že vše bylo tvořeno s láskou, klidem a pečlivostí Pavle vlastní. Předložila nám na spoustu možností a nápadů na program celého dne, které jsme společnými silami zrealizovali a slavili úspěch. Cítila jsem že pro naší svatbu dělá vše co je v jejích silách a jsme ji za to moc vděční.

Den samotný by bez Pavly asi ani nedopadl tak jak dopadl. Díky její koordinaci svatebčanů, jednání s paní matrikářkou a krásné výzdobě, zaznělo naše ano na místě, které mělo jedinečnou atmosféru a kouzlo. Hostina a následné mecheche proběhlo také bez chybičky a vím, že i na tom má Pavla svůj podíl.

Dlouhou dobu po svatbě se nám ještě přátelé, rodina a známí ozývali jak moc krásnou a originální svatbu jsme měli, a za to patří velké DÍK právě Pavle!"

Sandra a Vašek


"V květinách se nevyznám (poznám max. růži :-) ) a já najednou seděla naproti člověku, který jen z toho, že se na mě podíval věděl, jaká kytice se ke mně hodí. Paní Pavlo, dáváte do toho své srdce, svou duši. Věnujete se každé "své nevěstě" jako by byla princezna a spolupracovat s Vámi, byla radost. Líbí se mi Váš lidský přístup, děkuji za veškeré cenné rady a za kytici, která mou podstatu vystihla. Děkuji za krásné vyzdobení kostela, ozdobeného polštářku pod prstýnky a velké díky za ozdobu kamionu. Přeji mnoho spokojených zákaznic, jako jsem byla já. Za mne máte 100 %."

Veronika


"Spolupráce s paní Pavlou byla skvělá. Je to úžasný člověk nejen co se týká květinové výzdoby, ale i po lidské stránce. Po každém setkání s ní jsem byla naplněná pozitivní energií a přesvědčená, že všechno bude perfektní. A bylo. Je to profesionálka ve svém oboru. Výzdoba byla jemná a přitom natolik výrazná, že povýšila svatbu na opravdu důstojnou událost." Mějte se moc krásně a doufám, že se brzy uvidíme.

S pozdravem Vendula Cappon


"Pokud chcete krásnou, originální květinovou výzdobu přesně podle Vašeho přání, tak doporučujeme právě Pavlu Kostohryzovou. A že nemáte jasnou představu? Vůbec nevadí, dejte si s Pavlou schůzku a ona za pár minut přesně odhadne, co se Vám bude líbit a bude Vám slušet. Například moje jediná prvotní představa byla, že ve svatební kytici chci mít kaly – vše ostatní jsem nechala na Pavle a bylo to skvělé rozhodnutí. Měla jsem krásnou, originální kytici a i výzdoba svatebního místa a sálu (včetně tabule) byla překrásná.

Oceňujeme individuální přístup, nasazení a kvalitu odvedené práce. Vřele doporučujeme."

Šárka a Pavel Pechkovi


"Dobrý den paní Kostohryzová, chtěli bychom Vám moc poděkovat za úžasné květiny, které jste připravila. Doopravdy nádhera."

Díky Irena Bohušová