kopretiny
Pavla Kostohryzová - svatební floristka

Pavla Kostohryzová - svatební floristka

O mně

Co říci o sobě? Spíše bych řekla, jak sama sebe vidím.

Vidím se jako tvořivou,spolehlivou,empatickou,pracovitou floristku a v rovnováze s tím i milující matku čtyř dětí.


Pavla Kostohryzová

Vystudovala jsem Mělnickou zahradnickou školu v oboru svatvební floristka a tomuto oboru jsem zůstala věrná. Zkusila jsem si nejenom kamenné obchody, ale i vedoucí pozici v květinovém řetězci.

Po přehodnocení všeho, co jsem ve svém oboru prožila, jsem se rozhodla jít svojí vlastní cestou.Pracuji z mé dílny v Kopretinové ulici v Českých Budějovicích. Snažím se být zodpovědná jak ke svým klientům, tak i sama k sobě. Neschovám se za nic a za nikoho. Pouze a jenom za svoje vlastní jméno.

Má práce se pro mě stala posláním,které mě zcela uspokojuje a naplňuje. A za tuto šťastnou volbu jsem velice vděčná.


Co napsat závěrem? Svatební den je jedinečným, je neopakovatelným zážitkem nejen pro samotné snoubence, ale zejména pak i pro jejich rodiče. Individuálním přístupem se snažím co nejvíce ulehčit již tak hektickému dni. Jsem ráda, když schůzky probíhají v klidu, bez zbytečného stresu. Mnohdy se snoubenci vyřešíme menší či větší starosti, se kterými k tomuto dni vzhlížejí. Svatební květiny doručuji přímo do domu nevěsty. Jsem v kontaktu se všemi, kteří se na tomto dni podílejí. Odměnou za profesionálně odvedenou práci jsou nejenom slova díků, ale i nová přátelství.

Poskládáte-li při svatební výzdobě střípek vedle střípku, nakonec máte před sebou nádherný šperk, do něhož je jako briliant zasazený úsměv nevěsty a ženicha. Přeji Vám, abyste ve Váš svatební den drželi v dlani tento šperk i Vy.

o-mne_1
o-mne_2
o-mne_3
o-mne_4